Aktualności

Głównym celem Fundacji jest budowanie Placów Zabaw dla dzieci z Domów Dziecka w Polsce

Relacja z Otwarcia Placu Zabaw w Małachowie ! – 2017

Drodzy przyjaciele !

Z wielką radością informujemy iż 10 czerwca, 2017 roku w woj. świętokrzyskim przy Domu Dziecka w Małachowie odbyło się uroczyste oddanie do użytku naszego nowego projektu – kolorowego i funkcjonalnego placu zabaw.
Efektem pracy całego zespołu Fundacji tegoroczny plac zabaw jest już czwartym tego typu projektem, który jak co roku został całkowicie sfinansowany dzięki pozyskanym funduszom z Balu Bialego Tulpana.

Temu szczególnemu wydarzeniu towarzyszyli przedstawiciele władz w tym Pan Starosta Zbigniew Duda oraz poseł na Sejm Pan Andrzej Kryj a także Naczelnik Wydziału Edukacji, Opieki Zdrowotnej i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego Wojciech Lesiak, lokalna TV- Ostrowiec z Agnieszką Cybulską i Klaudią Cybulską, dyrektor PCPR Krzysztof Wojtachnio, dyrektor placówki w Małachowie Mariusz Pela oraz przedstawiciele Fundacji, prezes Aneta Szulakiewicz i członek zarządu Anna Woźniak.Nie obyło się bez pokazów artystycznych, grilowania, gier i zabaw a za ocean popłynęło wiele szczerych słów wdzięczności, uznania i radości. Najważniejszym jednak dowodem na to, że warto pomagać były uśmiechnięte buzie dzieci, którym spełniło się właśnie jedno z marzeń.Kosztorys całego projektu wyniósł: $17,583.6227 stycznia nadchodzącego roku odbędzie się piąty jubileuszowy już bal,  na który już dziś Fundacja wszystkch bardzo serdecznie zaprasza. Całkowity dochód  z tego wydarzenia z pewnością uszczęśliwi kolejne osierocone dzieci.


Dziękujemy !!!

Zarząd Fundacji „DomDziecka”