Aktualności

Głównym celem Fundacji jest budowanie Placów Zabaw dla dzieci z Domów Dziecka w Polsce

Nowo oddany Plac Zabaw dla wychowanków z Domu Dziecka w Policach, 2015

Drodzy przyjaciele !

Pragniemy Was poinformować, że 31 maja b.r. odbyło się oficjalne otwarcie naszego drugiego Placu Zabaw dla wychowanków z Domu Dziecka w Policach.Dzięki  naszej ponad 8 miesięcznej współpracy z dyrekcją Domu Dziecka, podwykonawcą  jak również dzięki zaangażowaniu telewizji TV- Police spełnily się marzenia wszystkich podopiecznych z Domu Dziecka w Policach. Dzieci otrzymały nowy Plac Zabaw, jak również dodatkowo  został zagospodarowany teren Placówki Domu Dziecka  nowymi urządzeniami  i wyposażeniami do gier sportowych.

Dzięki  naszej ponad 8 miesięcznej współpracy z dyrekcją Domu Dziecka, podwykonawcą  jak również dzięki zaangażowaniu telewizji TV- Police spełnily się marzenia wszystkich podopiecznych z Domu Dziecka w Policach. Dzieci otrzymały nowy Plac Zabaw, jak również dodatkowo  został zagospodarowany teren Placówki Domu Dziecka  nowymi urządzeniami  i wyposażeniami do gier sportowych.Dzień samego otwarcia był pełen wrażen dla wszystkich, a w szczególności dla dzieci, które swą  wielką radość  okazywały roześmianymi, pełnymi szczęścia  buziami.Wprawdzie w tym roku nie udało się  aby ktoś z naszej organizacji  mógł  być obecny na otwraciu  i oficjalnie w imieniu organizacji  mógł przeciąć symboliczną wstęgę,  to byliśmy obecni  myślami i sercem podczas tej uroczystości.Dzisiaj,  pragniemy podzielić się z Państwem całą relacją z otwarcia, którą przygotowała TV – Police za co serdecznie im dziękujemy.


Drodzy sympatycy naszej organizacji DOM DZIECKA , dziękujemy bardzo za okazane nam wsparcie finansowe i zaufanie. Wspólnie dokonaliśmy kolejnego pięknego dzieła , które da kolejnym dzieciom radość w życiu.


Dziękujemy !!!

Zarząd Fundacji „DomDziecka”